O klinice

Dental Clinic jest Kliniką Implantologii i Stomatologii Estetycznej wraz z Ortodoncją. Jest miejscem, gdzie poza kompleksową opieką stomatologiczną, znajdziecie państwo przyjazną rodzinną atmosferę. Naszą praktyką kieruje lek. stom. Urszula Gut-Wrona specjalista chirurgii stomatologicznej z wieloletnim doświadczeniem wraz z synem lek. dent. i lek. med. Jarosławem Wroną, ze specjalnością implantologa Uniwersytetu J.W. Goethego we Frankfurcie. W dalszym ciągu kontynuuje tam edukację aby uzyskać tytuł Master of Oral Implantology. Równolegle kończy specjalizację z protetyki estetycznej na University of Sienna (Włochy).

Od momentu powstania nasza placówka jest jedną z najnowocześniejszych w regionie, a dzięki prężnemu rozwojowi, zaangażowaniu personelu i pozyskanym środkom z dotacji stajemy się jedną z lepiej wyposażonych praktyk w kraju. Nowocześnie wyposażone, przestronne, klimatyzowane gabinety, pracownia rtg posiadająca aparat wysokiej klasy, pozwalający wykonać wszelkie możliwe zdjęcia głowy wraz z trójwymiarową tomografią komputerową, mikroskop zabiegowy, oddzielna centralna sterylizatornia to tylko część atutów pozwalających zapewnić jakość usług na najwyższym poziomie.

Personel lekarski jak i wykwalifikowane asystentki stomatologiczne, higienistki, stale podnoszą poziom swoich kwalifikacji w licznych kursach krajowych i zagranicznych. Pozwala to zapewnić najnowocześniejsze metody leczenia które objęte są pełną gwarancją.

Cieszymy się iż możemy zapewnić państwu pomoc w każdej sytuacji, w miejscu przyjaznym , które stale się unowocześnia. Bezbolesne leczenie jest naszym motto. Naszą pasją jest – stomatologia.

Program regionalny